nabloguzalezi.cz

Oh, hej!


   Tady jsem!

Sladkosti na d

Bolesti brucha a nevolnost

50 odtienov sivej 2 obsah

Editor zdarma a bez vodoznaku

Ako odstranit vlhkost v sachte na vodu

Úroky z omeškania rok 2012

Akcia levice 28.4.2019

Uznesenie mestskeho zastupitelstva c 637 zo dna 19.6.1997

Tomáš baťa a spoločensky zodpovedné podnikanie

A dost stream rozpustné kávy


Počkej!


Dcerka slovacka a patrasovej

Zatímco Dada Patrasová a Felix Slovachek jsou jako za starých časů opět na turné, jejich dceři Anně došla trpělivost. Odstěhovala se od rodičů!

.

Jestli je ve slovenské rodině nějaká jistota, tak je to předávání talentu z generace na generaci. Umělecké nadání se projevuje i u nejmladších členů klanu, synů Felixe Slovachka ml.

.

Po sedmi letech odloučení se cítí jako tetřev! Dáda Patrasová (65) a Felix Slovachek (78) neudělají krok ve společnosti a zdá se, že ani na sociální síti.

.

Felix Slovachek a Dáda Patrasová prožili bouřlivý rok plný neshod, návratů a zklamání. Po sedmi letech se rozloučil s milenkou Lucy. A co se dělo dál?

.

Herečka a zpěvačka Anna Slovachková (26) patří k lidem, kteří i přes těžké životní období neztrácejí optimismus. Co se týče ostatních...

.

Anichka Slovachkova je moc roztomilá, má dlouhé blond vlasy.

.

Manžel Dády Patrasové Felix Slovachek se toulal dlouhých sedm let s výtvarnicí Lucií Gelemovou. Se svou čtyřicetiletou mladou ženou se ale nedávno rozešel a nyní se na sociálních sítích objevila novoroční fotka, na které se znovu líbá.

.

Felix Slováček to dokáže zařídit. Sedm let žije na dvou frontách a starají se o něj dvě ženy - manželka Dáda Patrasová a milenka Lucy Gelemová. Zatímco Lucy se stará o Felixe v jejich hnízdečku lásky, Dada se jim předvádí ve svém & hellip;

.

Horké chvilky zažila Dagmar Patrasová (57 let). Za 32 let manželského života se Felix Slovachek (70) zlobil. Herečka a zpěvačka vyprávěla pěknou historku o tom, kdy a jak ulovila svou švestkovou manželku.

.

V pátek 21. května se ukáže, k čemu je loket. Felix Slováček (77) se v pátek vrací do Česka ze zahraničí, odkud se nejspíš jen díval na život pauzy s Lucy Gelemovou (38).

.

Anichka Slovachkova (25) by se měla cítit jako mezi mlýnskými koly. Známí rodiče Dada Patrasová (65) a Felix Slovachek (78) se neustále potýkají s rodinnými problémy.

.

Střídavě na sebe útočí a pak se usmíří. Manželství Dády Patrasové (63 let) a Felixe Slovachka (76 let) je momentálně v klidu. Alespoň to tvrdí královna dětských srdcí. "Naše manželství je plné," hlásí eXtra.cz.

.

Dagmar Patrasová (63) se konečně rozhodla podat žádost o rozvod s Felixem Slovačkem (76). Krátce poté ji prý veřejně dehonestoval a chtěl ji zbavit svéprávnosti.

.

Manželství Dády Patrasové (62 let) a Felixe Slováčka (75 let) je spíše formální. Přestože mají oba nové partnery, vypadá to, že na některé společné radosti tak docela nezapomněli. Felix mluvil většinou o jejich sexu v minulosti, ale nyní & hellip;

.

Kompletní zprávy ze světa celebrit

.

Anna Slováčková se vyjádřila ke skandálu, který nedávno vyvolal románek jejího otce s výtvarnicí Lucy Gemelovou. Co řekla?

.

Dáda Patrasová a Felix Slováček měli ze společné oslavy Vánoc určité obavy, ale nakonec strávili tři dny v klidu a víceméně se svými dětmi. Napište o tom online

.

Hradbu mlčení prolomila výtvarnice Lucija Gelemova (39 let), která se proslavila románkem s Felixem Slovachkem (78 let). Žena, která pronásleduje Slováčka (78), podle Patrasové o vztahu s hudebníkem exkluzivně promluvila pro TopStar magazín.

.

Zdá se, že Felix Slovachek (78 let) navždy přerušil veškeré kontakty s Lucy Gelemovou (39 let). Poté, co byla umělkyně po boku jiného muže, se kterým musela spát v hotelovém pokoji, byl saxofonista velmi rozrušený.

.

Kompletní zprávy ze světa celebrit

.

Je velmi tichá a skromná, ale jakmile Anna Yuliya Slovachkova (19), dcera Dády Patrasové a Felixe Slovachka, začne mluvit o hudbě a divadle, rozzáří se. A najednou si všimnete, že má oči pro svého otce a úsměv pro svou matku, se kterou nyní hraje v muzikálu & hellip;

.

Zatímco Dada Patrasová (59) a Felix Slovachek (72) zachraňovali své krachující manželství v Karibiku, jejich dceru Annu Julii (20) vyfotili nahou na pláži...

.

Málokterý vztah je pod drobnohledem jako milostný trojúhelník, nyní čtyřúhelník, možná pětiúhelník. Vztahy Felixe Slováčka a Dády Patrasové jsou už několik let v troskách.

.

Manžel Dády Patrasové (65) Felix Slovachek (78) se vrátil domů z nemocnice po mozkové příhodě. Idylka však v rodině rozhodně není. "Udělal ze mě krávu," zavrčí naštvaná Dada. Lucia Gelemová nemůže kousat.

.

Dagmar Patrasová (65) se nedávno naštvala a řekla, že připravuje nový hudební projekt, ve kterém by měla zpívat celá její rodina. Nicméně Felix Slováček (78), který deníku Blesk řekl, že & hellip;

.

Zpěvačka a muzikálová herečka Anna Slovachková (26) natočila svůj první videoklip se svou kapelou The Primes, se kterou zpívala více než dva roky.Blondýnka, která se objevila v jedné z epizod „Tvoje tvář má známý hlas“, nás pozvala k natáčení & hellip;

.

Nápadníci mu samozřejmě nemohou docházet. Anichka Slovachkova (26) má nejen krásný úsměv, ale i dokonalé formy, které musí pobláznit nejednoho jejího fanouška.Na dovolené ve slunném Turecku chytala bronz jen na pláži & hellip;

.

Saxofonista Felix Slovachek (78 let) se snad už dlouho tak nezasmál. Promluvil o „vztahu“ své ženy Dády Patrasové (63 let) s Italem Vítem (51 let), o kterém v jednom díle píše poezii. Ti dva prý nejsou tak žhaví, jak se zdá.

.

Zklamání v lásce nebo rodinné události posledního roku? Dcera Felixe Slovachka a Dády Patrasové Anichka je velmi zklamaná svým životem. Její otec je ve vztahu s umělkyní Lucy Gelemovou přes rok, hlásí její matka & hellip;

.

Saxofonista Felix Slovachek se v květnu rozešel se svou 40letou přítelkyní a umělkyní Lucy Gelemovou. Ale řekli, že zůstali přáteli. Ale teď se to změnilo. Gelemová si našla milence a Slovák zřejmě žárlil.

.

Slavný hudebník Felix Slovachek se nedávno rozešel se svou partnerkou Lucií Gelemovou, která se před pár dny rozhodla veřejně prohlásit, že ji

.

Bydlení / inStory.cz - nejnovější lifestylové trendy, recepty a další tipy pro dokonalou domácnost.

.

Dagmar Patrasová se k rozchodu Felixe Slovachka s Lucy Gelemovou vyjádřila exkluzivně pro web Prima Ženy. Je to jiné, říká.

.

Dada Patrasová se teď asi hodně baví.

.

Felixe prý vídají každý den.

.

Téma představilo veřejný prostor...

.

Není to tak dávno, co se Anichka Slovachková (26) léčila s rakovinou prsu, a tak má stále v živé paměti její mnohá prohlášení, že ji v nejtěžších časech podporoval zejména její otec Felix.

.

Vztah Felixe Slováčka a Lucy Gelemové definitivně skončil a hudebník se okamžitě začal kát. Dokonce se vrátil ke své ženě Dadě Patrasové, která

.

Dagmar Patrasová a Felix Slovachek

.

Dáda Patrasová (59) je snad svatá. Nejenže svému manželovi opět odpustila všechny jeho stopy, ale je dokonce ochotná dát na odiv svou bolest. kam to půjde?

Nevíš, kde začít?

Kuk!

Bing Google